HAKKIMIZDA

İRA WEB TASARIM

Biz –ödüllü geliştiricilerden, tasarımcılardan ve stratejistlerden oluşan bir ekibiz. – Tutkulu, yenilikçi, müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için güçlenerek büyüyoruz.

Biz sadece bu işimizle ilğili değil, birbirimize, iş arkadaşlarımıza, akrabalarımıza, büyüklerimize, müşterilerimize ve tüm insanlara önem veren kişileriz. Birbirimize güvenirsek. Birbirimize saygı duyarsak, yaptığımız herşeyde başarılı oluruz..

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz sonuçlarınızla doğrudan ilgilidir
  • Web sitenizin daha iyi satış yapmasını sağlarız

  • Pazarlama potansiyelinizi (ürünler, hizmetler) oluşturur ve iyileştiririz.

  • İnternette başarılı bir işletme kurmak için eşsiz teknolojilere erişimin yanı sıra bilgi ve deneyim sağlarız.

  • İnternette işinizin gelişimi üzerine net, ölçülebilir sonuçlar ve düzenli çalışmalar gösteririz.

Bizim Hikayemiz

2015

Arama motoru optimizasyonu, sosyal pazarlama, e-posta pazarlaması ve mobil pazarlama gibi çeşitli kanallardan web sitesi tanıtımının sonuçlarını açıklayacak bir sistem oluşturdu. Şimdi raporlar tamamen açık ve ölçülebilir!

2016

Müşterilerimizin web siteleriyle bir yıl boyunca 3 CSS Ödülü kazandık

2017

72 müşterimiz var.

2018

Antalya, Muğla, Kıbrıs ve Gaziantep'te %9 Arama Motoru Optimizasyonu pazarına sahibiz

Sıkça Sorulan Sorular:Web Tasarım Nedir?

Kurumların ya da bireylerin kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Antalya İra Web Tasarım.


Web Tasarım Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Antalya Web Tasarım.


Web Sitesi Mobilini Yapıyormusunuz?

2012 yılına kadar yaptığımız web tasarım çalışmalarında mobil versiyonu müşterinin isteği doğrultusunda özel olarak ayrıca planlıyorduk. 2012 yılından sonra tüm web tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik. Müşterimizin isteyip istememesine bakmadan web sitesi mobil versiyonunuda yapıp test ederek web sitesini yayına açıyoruz. Antalya İra Web Tasarım.


Websitenize SEO Ne Fayda Sağlar?

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır. Antalya Web Tasarım.


Google Uyumluluk Nedir?

Google ve diğer arama motorlarının web sitede aradığı özelliklerden biride spam içermemesidir, bu uyumluluk özelliği ile sitelerin Seo çalışması ile ilk sıralara çıkma imkanının olduğunu gösterir. Antalya Web Tasarım.


Yaptığınız Web Tasarımı Çalışması SEO İçeriyor Mu?

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Hatta SEO konusunda çok iddiali davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden min 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz ve üst sıraya çıkartamayı garanti veriyoruz. Antalya Web Tasarım.