http://irawebtasarim.com http://irawebtasarim.com ANTALYA PROFESYONEL WEB TASARIM
ANTALYA WEB TASARIM / SEO / ADWORDS
WEB TASARIM BİZİ ARAYIN ANTALYA İNTERNET SİTESİ SAHİBİ OLUN
http://irawebtasarim.com

Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarımcısı nedir?

Bir Antalya web tasarımcısı hem yaratıcı hem de teknik olarak eğimli olan ve web sitelerini oluşturmak veya yeniden tasarlamak için her iki özelliği de kullanan kişidir. Web tasarımcısı, bir web sitesini işlevsel ve kullanımı kolay hale getirmek için neyin gerekli olduğunu anlama yeteneğine sahiptir, ancak aynı zamanda kullanıcıyı estetik olarak çekici kılar.

Antalya Web Tasarımcı, Antalya Web Site Tasarımı, Antalya Site Dizayn, Antalya Web Tasarımı Yapan Firmalar, Antalya'da Web Sitesi, Antalya Web Sitesi Tasarlamak, Antalya Web Sitesi Tasarla, Antalya Şirket Web Sitesi, Antalya Web Sayfası Tasarımı, Antalya Web Site Yapanlar, Antalya Web Sitesi Hizmetleri, Antalya Web Sitesi Yaptır, Antalya Online Web Sitesi Tasarımı, Antalya Website Tasarımı, Antalya Site Tasarım, Antalya Web Sitesi Tasarlama, Antalya İnternet Sitesi Tasarlamak, Antalya İnternet Sitesi Tasarlamak, Antalya Web İnternet Hizmetleri, Antalya Site Tasarımı Yapma, Antalya İnternet Sitesi Tasarımı, Antalya Kaliteli Web Tasarım, Antalya Tasarım Web Siteleri, Antalya Web Site Tasarlama, Antalya Tasarım Hizmetleri, Antalya Site Tasarım, Antalya Website Tasarımı, Antalya Web Site Üst Sıralara Çıkarma, Antalya Seo Web Sitesi, Antalya Web Site Fiyatları, Antalya Yazılım Projeleri Geliştirme, Antalya Web Yazılım, Antalya İnternet Reklamcılığı, Antalya Seo Uzmanı Hizmeti, Antalya Üste Sıralara Çıkarma, Antalya Google'da İlk Sayfada Çıkmak, Antalya Birinci Sıra, Antalya Birinci Sayfa ve Üst Sıralar - Bizim İşimiz.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Antalya Bir Web Tasarımcısı ne yapar? Antalya Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com Bir web tasarımcısının asıl işi web sayfaları tasarlamaktır. İlk defa bir web sayfasına bakarken hemen görünmeyebilecek web sitelerinin tasarımında dikkat edilmesi gereken çok şey var. Estetik yönü önemli olan ve uygun renkleri, yazı tipini, düzeni ve görüntüleri seçmek web sitesinin bütün kişiliğini yaratır. Estetik yönleri göz önünde bulundurmanın yanı sıra, web sitesinin kullanılabilirliği bir öncelik olmak zorundadır. Hedef pazarın ilgili olabileceği bir sayfa oluşturmak önemlidir. Örneğin, çocuklara yönelik bir web sitesinin dikkatini çekmesi gerekir ve çok fazla metin içeren çok sayıda resim içeren, parlak renkler ve okunması kolay bir yazı tipi kullanabilir. Bu eğlenceli, çekici ve anlaşılması kolay olur. Düzen ve yapının takip etmesi kolay olmalı ve çoğu sayfanın bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak için web sitesinde çok fazla tıklama olmamalıdır. Aksine, hekimlere yönelik profesyonel bir web sitesi farklı türde bir görüntü aktarmalı, ancak okunması kolay ve bilgileri kolay erişilebilen bir biçimde düzenlenmiş olmalıdır. Web tasarımcısı web sitesinin tamamının kontrolü altındadır ve web sitesinin kullanımı kolay ve bilgiye erişimin kolay olmasını sağlarken uygun resmin nasıl oluşturulduğunu anlamalıdır.

Antalya Web Tasarım Öğeleri

Web tasarımı, aşağıdakiler gibi her tür tasarımla aynı anahtar görsel unsurların çoğunu kullanır:

Düzen: Bu, grafiklerin, reklamların ve metnin düzenlenme şeklidir. Web dünyasında, ana amaç görüşün bir bakışta aradıkları bilgileri bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengesini, tutarlılığını ve bütünlüğünü korumayı içerir.

Renk: Renk seçimi amaç ve müşteriye göre değişir; siyah-beyazdan çok renkli tasarıma basit olabilir, bir kişinin kişiliğini veya bir kuruluşun markasını web uyumlu renkler kullanarak gösterir.

Grafikler: web tasarımını geliştiren logolar, fotoğraflar, küçük resimler veya simgeler içerebilir. Kullanıcı dostu olmaları için, web sayfalarının rengiyle ve içeriğiyle çalışarak, sıkışık veya yüklenmesini yavaşlatmayacak şekilde, uygun şekilde yerleştirilmeleri gerekir.

Yazı Tipleri: Çeşitli yazı tiplerinin kullanılması web sitesi tasarımını geliştirebilir. Çoğu web tarayıcısı, yalnızca "güvenli web siteleri" olarak bilinen belirli sayıda yazı tipini okuyabilir, bu nedenle tasarımcınız genellikle bu yaygın olarak kabul edilen grup içinde çalışır.

İçerik: İçerik ve tasarım, sitenin mesajını görseller ve metinlerle geliştirmek için birlikte çalışabilir. Yazılı metin, okuyucunun kafasını karıştırmamak ve istediklerini vermek için sitede kalmaları için her zaman ilgili ve yararlı olmalıdır. İçerik, arama motorları için optimize edilmiş ve alakalı anahtar kelimeler dahil, uygun uzunlukta olmalıdır.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Kullanıcı Dostu Web Tasarımı Oluşturma

Antalya Web Tasarım ve Antalya İra Web Tasarım Olarak Biz.

Bir siteyi güzel ve görsel olarak çekici kılan web tasarımının temel unsurlarının yanı sıra, bir web sitesinin de her zaman son kullanıcıyı göz önünde bulundurması gerekir. Kullanım kolaylığı, aşağıdaki faktörlere dikkat edilerek sağlanabilir

Gezinme: Web tasarımındaki site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları, kullanıcıların nasıl göz atıp aradıklarını dikkate alarak oluşturulmalıdır. Amaç, kullanıcının ihtiyaç duydukları bilgileri verimli bir şekilde bulmalarını kolaylaştırarak site içinde kolayca dolaşmasına yardımcı olmaktır.

Multimedya: Tasarımdaki ilgili video ve ses uyaranları, kullanıcıların bilgileri kavramalarına yardımcı olabilir, böylece anlayışı kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebilir. Bu, ziyaretçileri web sayfasında daha fazla zaman geçirmeye teşvik edebilir.

Uyumluluk: Web sayfasını, farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede iyi çalışacak şekilde görüntülemeyi artırmak için tasarlayın.

Teknoloji: Teknolojideki gelişmeler tasarımcılara her zaman taze, dinamik ve profesyonel olan web tasarımına izin vererek hareket ve yenilik ekleme özgürlüğü verir.

İnteraktif: Tasarımda yorum kutuları ve fikir anketleri ekleyerek aktif kullanıcı katılımını ve katılımını arttırın. E-posta formları ve bültene kaydolmaları ile kullanıcıları ziyaretçilerden müşterilere dönüştürün.

Antalya İra web tasarım uzmanları, tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel Kullanıcı Arabirimi (UI) Tasarımı oluşturur. Tasarım için kritik planlama ve analizleri kullanırlar ve karmaşık süreci basit ve zarif bir sanat eserine dönüştürerek bireysel müşteri özelliklerine dikkat ederler.

http://irawebtasarim.com

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Mobil Uyumluluk ve Web Siteleri

Web sitenizin cep telefonları üzerinde çalışması gerekiyor mu? Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım.

Dünya bugünlerde kendi ağını kullanmaya başladı. MobiThinking'e göre, yarım milyardan fazla insan 2009 yılında cep telefonlarında interneti ziyaret etti ve bu sayının 2015'e kadar ikiye katlanması bekleniyor. Bazı istatistikler, cep telefonlarının PC'leri aştığını ve o zamana kadar web'e erişmek için en sık kullanılan yöntem olduğunu tahmin ediyor. Bazıları bu dönüm noktasının 2008 yılı başlarında çoktan gerçekleştiğini söylüyor. Bu yüzden inşa ettiğimiz web sitelerinin mobil uyumlu olup olmadığına dair çok fazla soru almamız şaşırtıcı değil. Cevap Evet!

Cep telefonunda internette gezinmek değişti

Eski günlerde (geçen yıl okundu), cep telefonları küçük bir ekranda sadece metin görmekteydi. Böylece web şirketleri (bizim gibi), bu "yeni medya" yani hücre teknolojisinde web sitemizi yeniden icat etmenin ne kadar önemli olduğu hakkında konuşmaya başladılar. Herkes bir sitelik yeşil arkadan aydınlatmalı pikselli ekranla tüm sitenizi kaydırabilmelerini sağlamak için herşeyi nasıl uyumlu hale getirmemiz gerektiği konusunda herkes çılgına döndü.

Cep telefonları, ekran kapasitelerinde fiziksel boyut ve çeşitli teknolojiler de dahil olmak üzere bir dizi faktörle sınırlıdır. İşletim sistemlerindeki ve platformlardaki bu çeşitlilik, iki veya daha fazla telefondaki herhangi bir web sitesi için tutarlı sonuçlar almayı zorlaştırıyor. Cep telefonları, Akıllı Telefonlar ve hatta iPad'lerin dünyasında web siteleri için yaygın olan bazı eylemler basitçe yoktur.

Bu sorunlar için geçici çözümler oluşturmak için kesinlikle bazı programlama sihirbazları yapabiliriz. Örneğin, başka bir sayfaya bağlantı veren bir rollover'ınız varsa, rollover görülemese bile bağlantının çalışmasını sağlayabiliriz. Paranızı bu işlevsel mucizelere harcamadan önce, özel iş ihtiyaçlarınız için yatırıma değip değmeyeceğini düşünün. İPhone ve Android gibi tarayıcılarla donatılmış olan Akıllı Telefonların hızla büyümesiyle, bu sınırlamalar kaybolmaya başlıyor ve onlarla birlikte, özellikle cep telefonları için programlanma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Cep telefonları için değil, mobil tarayıcılar için web siteleri

Mobil taramanın işletme başarınız için önemini düşündüğünüzde, şu soruları yanıtlayın: İnsanlar sitenizi ziyaret etmek için neden bir cep telefonu kullanıyorlar? Ve bu bağlamda sitenizden neye ihtiyaçları var? Deneyimlerimize göre, cep telefonu sörfçüleri a) telefon numaranızı ya da adresinizi bulmaya çalışırken yollara sıkışmış ya da b) sıkılmış. Bu, sitenizin tüm yönlerini özelleştirmek için yeterince iyi nedenler mi? Belki onlardır.

Genel olarak konuşursak, web sitelerini "cep telefonu uyumlu" yapmak artık geçerli bir strateji değil. Hala eski bir telefon kullanıyorsanız, telefonunuzda internette gezinmiyorsunuzdur. Heck, muhtemelen iki yıldır suçlamadın bile. Telefonunuzda internette gezinmek istiyorsanız, bir tarayıcıyla (yani bir Akıllı Telefon) bir tane satın alın.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Antalya Web Tasarım İçin Neler Önemlidir? Neden Başarlıyız.

Vizyoner Strateji

Geniş kapsamlı başarı için ihtiyaç duyduğunuz unsurları harmanlarız: yenilikçilik, planlama, strateji, dağıtım, uygulama ve ölçümler. Antalya Web Tasarım

Kick Ass Tasarım

Markanızı anlamak ve etkileyici bir şekilde izleyicinize iletmek çok önemlidir. Tasarımlarımız ideal müşterilerinizi çeksin. Antalya Web Tasarım

Zorlayıcı İçerik

Müşterilerinize bağlanan içerik, sosyal medya ve SEO başarısının kilidini açmanın anahtarıdır. Satan hikayeler anlatıyoruz! Antalya Web Tasarım

Yenilikçi fikirler

Özel verimlilik uygulamaları ve çevrimiçi araçlarla ekibinize ilham verin ve verimliliğinizi artırın. Her zaman ileriyi düşünüyoruz. Antalya Web Tasarım

Epik Programlama

Fikirlerinizi alıyor ve kafa karıştırıcı kodlama bilimlerinize netlikle tamamlıyoruz. Büyü gerçeğe dönüşüyor! Antalya Web Tasarım

Skyrocketing SEO

Yeniden pazarlama, PPC ve iyi ol 'arama motoru optimizasyonu ile görünür olun. Size başarı için hazırlanacağız ve size gerçek sonuçları göstereceğiz. Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım

“Web tasarım sürecimizi üstün kılan nedir?”

Deneyim

Sorularınıza cevap verebilecek ve web tasarım sürecinde size rehberlik edebilecek bilgili kişilerle çalışmak istersiniz. Biz yetenekli tasarımcı ve programcılardan oluşan bir ekibiz, köklü bir müşterisi ve olağanüstü web siteleri oluşturma konusunda uzun bir geçmişimiz var. Senin için buradayız! Antalya Web Tasarım

Kullanılabilirlik

İhtiyacınız olduğunda orada olmak için web sitesi şirketinize güvenebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bizden her zaman güvenilir öneri ve destek alacaksınız. Aramanıza her zaman cevap vereceğiz. Hepimiz gerçek, erişilebilir insanlarız ve başarınızı artırmaya kendimizi adadık. Antalya Web Tasarım

Profesyonellik

Size en iyi tavsiyeyi vermek için profesyonel bir ekibe güvenmeniz gerekir. Yeteneklerimizi eğitmek ve geliştirmek için yıllarını harcadık. Ekibimiz web teknolojisindeki en son gelişmelerden haberdar olmakta ve projenizi daha iyi hale getirmek için bilgimizi paylaşıyoruz. Antalya Web Tasarım

Otantiklik

Bir şablon web sitesi aramıyorsunuz. Web sitelerimiz şablonlara dayanmamakta ya da dış kaynaklardan temin edilmemektedir. Projenin başında tanıştığınız ekip, oradan tanımak ve sevmek için yetiştireceğiniz ekip. Antalya Web Tasarım

Şeffaflık

Maliyet yapınız içinde çalışıyoruz. Gizemli bir satır öğemiz yok. Ağ karmaşık bir yer ve doğru işi yapabilmek için gereken işe benzersiz beceri setleri uygulamamız gerekiyor. Ama biz her zaman süreci açıklayacağız ve projenin durumunu size bildireceğiz, böylece karanlıkta hiç hissetmeyeceksiniz. Antalya Web Tasarım

Web Tasarım Çözümleri

İşletmeniz için hedeflenen çözümleri takip etmek, karşılaştığınız zorlukları bilmekle başlar.

Çoğu işletme daha fazla kalite elde etmek ister ve bunun için başka yol var mı? Başarılı bir ekibin kurulmasından, insanları içine alan ve olumlu bir üne kavuşan bir kültür yaratmaya kadar, pazarlama stratejinize stratejik bir şekilde yaklaşıyoruz. Hedeflerinizi ve zorluklarınızı dinliyoruz ve aradığınız başarıya ulaşmak için doğru taktik ve metrik kombinasyonlarını geliştirmeye odaklanıyoruz.

Daha Fazla Satış Teklifine İhtiyacım Var.

Çevrimiçi pazarlama stratejileriyle satış hunilerinizi kaliteli müşteri adayları ile doldurun İki tür potansiyel müşteri vardır: problemlerini çözmek için ürünlerinize veya hizmetlerinize ihtiyaç duyduklarını bilenler ve bir problemleri olduğunu bile bilmeyenler, onlar için mükemmel bir çözüme sahip olsanız bile.

Bu grupların her biri en iyi müşteriniz olma potansiyeline sahiptir, ancak her biri potansiyel müşteri oluşturma konusunda farklı bir yaklaşıma ihtiyaç duyar.

Ürününüzü aktif olarak arayan müşteriler için bu, sizi bulmak için aradıkları terimlere göre sıralanmasını ve böylece web sitenize ulaşabilmelerini ve rekabette neler sunabileceğinizi görmelerini içerir. Çözümünüzü henüz bulamayanlar için, ihtiyaç duyduklarını bile bilmediklerini bilmelerini sağlamak için onları bulmalarını ve önlerine çıkmalarını gerektirir.

Hedefiniz ne kadar eğitimli olursa olsun, onları web sitenize ulaştırdıktan sonra, onlara hızlı bir şekilde cevap vermeniz ve onları takip etmeleri için kolay bir yol gösterici hale getirmeniz gerekir.

Takımım İçin İyi İnsanları Nasıl Çekebilirim?

Kurum kültürü sadece sahip olduğunuz çalışanları tutmakla ilgili değildir. Bunu paylaşmak, istediğiniz çalışanları (ve ihtiyaç duyduğunuz) elde etmenize de yardımcı olabilir. Her işletmenin bir kurumsal kültürü vardır, ancak her işletme niyeti ile inşa etmedi, hatta ne olduğunu bile bilmiyor. Yoksul veya ihmal edilen bir kültür, çalışanlar arasında uyuşmazlıklara ve yüksek ciro oranlarına neden olabilir. Bu kaosun maliyeti sinsi ve yüksektir. Öte yandan, pozitif bir kültüre yatırım yapmak verimliliği artırabilir, verimliliği artırabilir ve ekibinizin sadakatini kazanabilir.

İstisnai bir kültüre sahip olmak sadece ilk adımdır. Onu dünyaya sokmak, en iyi ve en parlak yeteneği çekmenize izin verecek olan şeydir. Bir çalışanı işe alırken büyük bir taahhütte bulunuyorsunuz, bu nedenle Linkedin profillerine bakmanız ve hatta Facebook ve Twitter üzerinden daha kişisel sosyal medya varlıklarına göz atmanız bile mantıklı geliyor.

İşte size bir şey: onlar da size bir yatırım yapıyorlar, peki neden web sitenizi ve sosyal medya profillerini incelemiyorlar? Uyanma saatlerinin çoğunu sizin için çalışarak geçireceklerse, ofisinizin her gün olmak istedikleri bir yer olduğunu bilmek isterler. Büyüme fırsatları olacağını ve kendilerinden daha büyük bir şeyin parçası olan bir ekibin parçası olacaklarını bilmek istiyorlar.

Treefrog, endüstrideki en iyi ve en parlak ürünlere ulaşmak için doğru kanalları bulmanıza yardımcı olabilir. Potansiyel müşterileri ve muhtemel çalışanları meşgul etmek için sosyal medya faaliyetleriniz için en iyi stratejilere karar vermenize yardımcı olabiliriz. Verimli ve başarılı bir ilişki için iyi uyum sağladığınızdan emin olmak için çevrimiçi görüşmeler ve hedefli sorularla yeteneklerinizi taramanıza yardımcı olacak bir web uygulamamız bile var.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

Pazarlamamda Yardıma ihtiyacım var

İş görüşün. Pazarlama uzmanlarımız. Başarınızı teşvik etmek için bir ortaklık. İşinizi nereye götürmek istediğinizi biliyorsunuz ve planlarınızı gerçekleştirmenize ve fikirlerinizi dünyayla paylaşmanıza yardımcı olacak yaratıcı bir ortağa ihtiyacınız var.

İster yeni bir marka yaratıyor olun ister köklü bir itibara göre inşa edin, profesyonel grafik tasarım görsel markanızı cilalar ve etkiler yaratır. Logodan kartvizite ve fuar standına web sitesine kadar tüm tasarım öğelerine genel markanız üzerinde stratejik bir gözle yaklaşıyoruz.

Web siteniz markanızın temel taşıdır ve genellikle müşterilerinizin sahip olduğu ilk izlenimdir. Kullanıcı dostu navigasyon temeli ile başlayın, markanızı sergileyen bir tasarımda giyin ve çekici ve kullanışlı içerikle doldurun.

İnşa ederseniz, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya ve e-posta pazarlamasına devam eden bir taahhütle geleceklerdir. Zaman yok? Bu yüzden buradayız - sizinle birlikte olmak ve markanızı ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmaya devam etmek için Treefrog'a güvenebilirsiniz. Yardımcı eğitimlerimiz ve atölye çalışmalarımızla ekibinize web sitesinin ve sosyal pazarlama fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmasını öğretebiliriz.

Antalya Web Tasarım İra Web Tasarım, pazarlama girişimlerinizin hedeflerine ulaşmak için şimdi ve işiniz büyüdükçe ve değiştikçe sonuç almanıza yardımcı olmayı taahhüt eder. Farklı ve birbirine bağlı pazarlama çözümlerimizi ve hizmetlerimizi keşfedin.

Neye ihtiyacım olduğunu bilmiyorum! Yardım et!

Sonucun felci olması sorun değil. Elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Belki bazı sorular sorarak başlamalıyız.

-Bir iş haline getirilmesi gereken inanılmaz bir başlangıç fikriniz var mı?

-Bir uygulama için inanılmaz bir fikriniz var mı?

-İşletmeniz var mı, ancak temsil edilme durumundan mutsuz musunuz?

-Sizden daha fazla sosyal takip yapmanız gerektiğini düşünüyor musunuz?

-Karamelleri Caramilk barına nasıl soktuklarını biliyor musun?

-Web sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünden (veya eksikliğinden) mi endişeleniyorsunuz?

-Daha fazla insan mı kiralamak istiyorsun?

-Bir web sitesine ihtiyacınız var mı?

-Web siteniz için bir içerik yönetim sistemi mi arıyorsunuz?

-Konsept için grafik tasarım çalışmasına ihtiyacınız var mı?

-Web siteniz, blogunuz, e-bülten, basın bülteni, e-kitap, taş monolit veya diğer içeriklere mi ihtiyacınız var?

-Bazen en iyi yol ilk adımı atmaktır. İra Web Tasarım ile hayallerini gerçeğe dönüştürmesi hakkında konuş. Başlayalım.

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

İra Web Tasarım ve Strateji

Marka Stratejisi

Bir marka stratejisi serin bir logodan veya renk paletinden daha fazlasıdır.

Marka direkleri, temel mesajlaşma ifadesi, marka arketipi ve uzun ömürlü bir markayı oluşturan marka kişiliğinizdir. Marka stratejiniz, daha sonra yapacağınız şeyin temelidir. Bir web sitesi yeniden tasarlanmadan veya dijital kampanya yürütmeden önce, şirketinizi nasıl konumlandırdığınız, hedef kitlenize nasıl bağlanacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Güçlü bir marka stratejisi geliştirmek, marka tutarlılığını korumanıza ve tüketicilerin gözünde sizi güvenilir bir marka haline getirmenize yardımcı olacaktır.

Müşterilerimizle birlikte derin kazmak ve onlar için en önemli olan temel değerleri ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Bu değerler markanızı pazarda konumlandırmanın ilk adımıdır. Derinlemesine araştırma ve keşif sayesinde, müşterilerimizin sunduklarının ne olduğunu, rakiplerinin ne yaptığını ve hedef pazarlarının nasıl göründüğünü anlamalarına yardımcı oluyoruz. Marka stratejisi alıştırmalarımız ilgi çekici, zorlu ve müşterilerimizin otantik markalar geliştirmelerine yardımcı olmak için gerekli.

Bizimle olan markalaşma ilişkinizin sona ermesiyle, bir marka planınız olacak: marka arketipiniz, marka kişiliğiniz, temel mesajlaşma ve marka direkleri dahil olmak üzere araştırma ve keşiflerden elde ettiğimiz tüm bulgularımızı içeren kapsamlı bir rapor. Bir ev inşa etmeden önce ihtiyaç duyduğunuza benzeyen bu plan, markanızın temelini oluşturur. Bununla beraber, iç ekibiniz markanızın dışını öğrenmenize yardımcı olacak markanızın giriş ve çıkışlarını bilir.

Görsel kimlik

Görsel kimliğiniz, tüketicilerin markanızı algılayışlarını, hatta bazen onunla iletişim kurmalarını bile etkiliyor.

İra Web Tasarım'da,

kim olduğunuzu ve kime temyiz etmek istediğinizi belirlemenize yardımcı oluruz

Oradan, marka kişiliğinizi anlamak ve duygusal çekiciliğinizi açığa çıkarmak için çalışıyoruz. Renk psikolojisini kullanarak bir renk paleti seçmenize yardımcı olacağız; tipografinizi seçin ve benzersiz bir logo oluşturun (veya mevcut olanınızı yenileyin).

Marka tutarlılığı ve yaratıcılık için baskı yapıyoruz. Ama sana kim olduğunu ya da kim olduğunu söylemeyeceğiz. Çeşitli görsel kimlik alıştırmaları ile markanızı eşsiz kılan şeyleri ortaya çıkarmak için sizinle birlikte çalışacağız. Çalışanların, müşterilerin ve aralarındaki herkesin kim olduğunu bilmelerini sağlayacak net ve taze bir kimliğe sahip olacaksın.

Adlandırma, Marka Sloganları ve Taglines

İlk izlenimler her şeydir.

Markanız için doğru ismi kullanmak, genel başarısı için çok önemlidir. Bu isim, markanın temelini oluşturur, çünkü insanların markayı ilk kez tecrübe etmeleridir.

Mükemmel ismi oluşturmak için yeni markalar ile çalışıyoruz, sonra anlamlı bir slogan veya sloganı. Son kullanıcılarınızı ilgilendiren, markanın genel özünü kaplayan ve yeteneklerini öne çıkaran sloganlar geliştiriyoruz.

İra Web Tasarım ile çalışmak, markanızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak yeni bir çift göz ve fikir verecektir. Bir yabancının bakış açısı, dahili olarak oluşmamış olabilecek fikirlerin yönlendirilmesine yardımcı olabilir.

Potansiyel tüketicilere hitap edecek isim ve sloganı geliştirmenize yardımcı olmak için yorulmadan çalışacak bir yaratıcı düşünürler grubuyuz.

Ticari Teminat

Doğru işletme teminatı parçası bir kişinin hafızasına sadık kalacaktır; markanın aklını başında tutuyor.

Kartvizit ya da şirket takası olsun, işletme teminatı kalıcı bir izlenim yaratmak için yaratıyor. İra Web Tasarım'da, şirketinizin çevrimiçi olmasının ötesinde alakalı kalmasını sağlayacak yetenekli bir tasarımcı grubuna sahibiz.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Yeniden Tasarım ve Web Sitenizin SEO Nasıl Korunur

Bir web sitesi yeniden tasarımı üzerinde çalışıyorsanız, işlemden önce, sonra ve işlem sırasında SEO sıralamasını ve etki alanı yetkisini korumayı düşünmeniz gerekir. Bir oluştururken yeni web sitesi tasarımı, sitenin estetik Endişelenmeniz gereken tek şey değildir. Bu işlem sırasında, yalnızca SEO'nuzu sürdürmekle kalmayacak aynı zamanda onu iyileştirmenin yollarını da aramalısınız. Birçok şirket, bir web sitesinin yeniden tasarlanmasının SEO'yu etkilemeyeceğini düşünmenin trajik hatasını yapar. Dikkatli bir şekilde yapılmazsa, önceki tüm SEO çalışmalarınızı silebilirsiniz. Büyük web tasarım ve geliştirme faaliyetlerinde dikkate alınması gereken teknik ve teknik olmayan alanlar vardır. Eski sitenizden yeni siteye geçiş yaparken SEO kalitenize zarar vermemek için özel adımlar atmanız gerekir. Bu yazıda, SEO yeniden en iyi uygulamalarını ve SEO değerini kaybetmediğinizden nasıl emin olacağınızı öğreneceksiniz.

Şu anda sıralamanızı izliyorsanız ve bu anahtar kelimelerle ilgili kampanyalarınız varsa, analiz etmek için önemli verileriniz olmalıdır. Özellikle bilmeniz gerekenler: sıraladığınız anahtar kelimeler, her bir anahtar kelime için haritalama, sıralamaya tam yerleştirme ve en yüksek miktarda organik trafik getiren sayfalar. Bir Web Sitesini Yeniden Tasarlarken SEO ile İlgili Ortak Zorluklar Bir sitenin yeniden tasarımı üzerinde çalışırken, yeniden markalaşmaya, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye ve arka ucu güncellemeye odaklanırken ortaya çıkabilecek birçok sorun vardır . Bu zorluklara neden olabilecek alanların bir listesidir: Kaldırılan içerik Değişen içerik İçerik, yeni sitenin navigasyonuna veya site haritasına göre hareket edebilir URL'ler değişebilir Sayfa düzeyinde optimizasyon değişiklikleri Yeni içerik, yeni bölümler, yeni teknoloji ve yeni özellikler ekleme Yeni teknik konular Dahili link yapısı düzenlemeleri Etki alanı veya alt etki alanı değişiklikleri Protokol değişiklikleri Bu alanların tümü, SEO'yu yeniden tasarımda etkileyebilir. Bu kadar çok zorlukla, neyin ele alınması gerektiğini tam olarak belirlemek zor olabilir. En büyük zorluklardan biri etki alanı değişikliği olacaktır. Diğer alanlar da önemlidir ve ne kadar çok değişiklik yaparsanız SEO da o kadar karmaşık olacaktır.

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

http://irawebtasarim.com

Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Antalya İra Web Tasarım, Web Tasarım & Antalya İra Web Tasarım.

Bölümler: ,

Antalya WEB Site, ADS Reklam, SEO Hizmeti

Hangi hizmetimizden faydalanmak isterseniz, bir telefon kadar yakınız!

İzmir Web Tasarım, Gaziantep Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Kıbrıs Web Tasarım.

Renkler Seçebilirsiniz